Stěhování v penzionu

Stěhování, to není jen záležitost domáností. I my v penzionu čas od času musíme řešit tyto záležitosti, zejména s ohledem na plánované úpravy a rekonstrukce v objektu. Možná si říkáte, proč o tom píšeme. Důvod je takový, že bychom touto cestou chtěli poděkovat stěhovací firmě Stěhování bez dřiny, která nám v tomto směru vyšla vstříc a celou akci zajistila.

Proč jsme se nestěhovali sami

Asi si pokládáte tuto otázku, je to tak? My vám ji rádi zodpovíme. Pro nás je stěžejní zajistit chod penzionu. Nejsme stěhováci a v době, kdy bylo třeba zařídit vyklizení části objektu kvůli úpravám, jsme se chtěli věnovat jiným věcem, než shánět obalové materiály, krabice atd. To vše včetně následné manipulace jsme chtěli svěřit odborníkům. A naší volby rozhodně nelitujeme. Ano, stojí to sice peníze, ale když vezmeme v potaz to, že ušetřený čas jsme věnovali pro nás podstatnějším věcem, tak se pohled na vynaložené náklady zcela změnil.

Stěhování bez dřiny

Název firmy nás upoutal a když jsme se dotázali na reference v našem okolí, které jsme si poté i ověřili, tak bylo jasno. A zpětně musíme říci, že název firmy platí do posledního puntíku. Pro nás tato akce proběhla opravdu bez dřiny. Pracovníci stěhovací firmy zajistili vše potřebné, tak jak jsme byli domluveni a ještě více oceňujeme i skutečnost, že dokázali bez vymlouvání reagovat na naše dodatečné požadavky, které vyplynuly až z průběhu stěhovací akce.

Právě díky firmě Stěhování bez dřiny proběhly úpravy bez zdržení a následné nastěhování vybavení zpět udělalo pomyslnou tečku za celou akcí. Kulový blesk jsme zvládli bezproblémově.

Ještě jednou tedy velké díky jak majiteli stěhovací firmy, tak i celému pracovnímu týmu, který se na naší akci podílel. Pro příště máme rozhodně jasno, čí služby využijeme!